Переключиться на мобильную версию

Названі найдорожчі бренди світу

Назад к разделу Финансы
Трійку найдорожчих брендів світу оцінено в $ 243,8 мільярда, йдеться в повідомленні компанії Millward Brown Optimor, яка опублікувала свій традиційний рейтинг найбільших торгових марок світу.

Так, перше місце в рейтингу зайняв Google - його бренд вперше оцінили більш ніж у сто мільярдів доларів. Минулого року Google також зайняв перше місце.

Друге місце зайняла компанія Microsoft з капіталізацією бренду в $ 76,2 мільярда, а Coca-Cola стала третьою з $ 67,6 мільярда. В цілому капіталізація всіх найбільших брендів світу зросла на 1,7% до $ 1,95 трильйона.

Зазначимо, що серед новачків рейтингу опинилися 15 нових компаній. Найкращий результат змогла показати торгова марка Pampers - вона відразу зайняла 31 місце. На 32 місці опинилася Nintendo, а ще один новачок рейтингу - VISA - розташувалася на 36 місці.

Серед брендів, які значно погіршили свої позиції, варто згадати американську марку General Electric. Вона опустилася з другого місця на восьме. Цікаво, що на початку березня журнал Forbes назвав General Electric найбільшою компанією в світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь