Переключиться на мобильную версию

Тимошенко вважає, що Брюссельська декларація і домовленості з РФ не суперечать один одному

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Брюссельська декларація з модернізації газотранспортної системи України та газові домовленості з Росією не суперечать один одному.

"Брюссельська декларація і всі домовленості з Росією перебувають в гармонії", - сказала Тимошенко.

Український прем'єр вважає, що під час візиту йшлося про участь Росії в модернізації ГТС України як партнера з постачання устаткування і комплектуючих.

"Мова йде про участь Росії в постачанні обладнання, труб тощо шляхом забезпечення кредитними ресурсами, які були підписані брюссельською декларацією", - додала вона.

Крім того, прем'єр-міністр зазначила, що голова уряду Росії Володимир Путін під час зустрічі підкреслив, що Росія не претендує на ГТС України.

Україна вчасно і в повному обсязі розраховується за спожитий російський газ, зазначила також Тимошенко

"Розрахунки здійснюються вчасно і будуть здійснюватися вчасно", - наголосила прем'єр.

Нагадаємо, 23 березня в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, в якій взяли участь Президент України Віктор Ющенко і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

За підсумками інвестконференції ЄС - Україна: партнери з поставок газу в Європу український уряд, Єврокомісія, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк та Світовий банк підписали Спільну декларацію щодо модернізації газотранспортної системи України, яка буде визначати основу для надання інвестицій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь