Переключиться на мобильную версию

Авіакомпанія МАУ продала частину своїх акцій

Назад к разделу Финансы
Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України продала 6% своїх акцій, які були викуплені в ірландської компанії AerCap взимку 2008 року.
Авіакомпанія МАУ продала частину своїх акцій
Авіакомпанія МАУ продала частину своїх акцій
flyuia.com

Як повідомив агентству Інтерфакс-Україна заступник голови Фонду держмайна України Олександр Потімков, за ухвалення відповідного рішення проголосували всі чинні акціонери перевізника.

При цьому Потімков не назвав покупця і суму угоди.

Він також висловив здивування оприлюдненою в ряді ЗМІ інформацією, згідно з якою один із міноритарних акціонерів МАУ виступав проти продажу даного пакета акцій, знову наголосивши, що всі співвласники компанії поставили свої підписи за проведення операції.

ЗАТ МАУ засновано в 1992 році. Флот авіакомпанії складається з 19 авіалайнерів Boeing різних модифікацій: чотирьох Boeing 737-300, шести Boeing 737-400 і шести Boeing 737-500 і трьох Boeing 737-800. Базовим аеропортом перевізника є державний міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ).

Акціонерами МАУ є ФДМ України - 61,6%, Austrian Airlines - 22,5%, Європейський банк реконструкції та розвитку - 9,9%. Іншим акціонерам належить 6% статутного капіталу.

За підсумками 2009 року компанія скоротила пасажироперевезення на 6% - до 1,563 млн чол. на тлі загального падіння обсягів ринку авіаційних перевезень в Україні на 17%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь