Переключиться на мобильную версию

Азаров сподівається, що через п'ять років залежність від імпортного газу буде некритичною

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр України Микола Азаров написав на своїй персональній сторінці в мережі Facebook, що через п'ять років проблема імпорту газу для України, можливо, буде вже некритичною.

На думку глави уряду, уникнути надмірної залежності країни від імпортних поставок допоможе нарощування власного видобутку газу.

"Це очевидно, що надмірна залежність від імпортного газу - погана для нас перспектива. Тому так серйозно ми зайнялися непростими довгостроковими проектами збільшення власного видобутку. Сподіваюся, років через п'ять ми вперше зітхнемо вільно і побачимо, що залежність від імпортного газу вже некритична", - написав прем'єр.

Азаров також наголосив, що в переговорах з російською стороною дії уряду в першу чергу спрямовані на забезпечення українських громадян газом за прийнятною ціною.

"Уряд зобов'язаний забезпечити всіх громадян можливістю отримувати достатню кількість газу за прийнятною ціною. Ось з цього ми виходимо, коли ведемо переговори і доводимо нашим російським партнерам, що, в першу чергу, несправедлива ціна завдає шкоди інтересам наших громадян", - написав прем'єр.

Нині українська влада впроваджує план зі зниження залежності країни від російського газу, який є одним з головних енергоджерел економіки України. Також ведуться переговори з міжнародними інвесторами про збільшення видобутку та розробки власних родовищ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь