Переключиться на мобильную версию

Меркель закликала не допустити неконтрольованого дефолту Греції

Назад к разделу Финансы
Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає неконтрольований дефолт Греції неприпустимим через ризики розповсюдження кризи на інші країни єврозони.
Меркель: Усі повинні ретельно зважувати свої слова
Меркель: Усі повинні ретельно зважувати свої слова
АР

"Пріоритет зараз полягає в тому, щоб уникнути неконтрольованої неплатоспроможності, оскільки від неї постраждає не тільки Греція, і дуже велика небезпека, що в числі постраждалих опиняться якщо не всі, то, принаймні, кілька інших країн єврозони", - цитує агентство Bloomberg виступ Меркель.

"Я максимально прояснила свою позицію: необхідно зробити все, щоб підтримати цілісність єврозони політичними методами, оскільки в іншому разі ми дуже швидко зіткнемося з ефектом доміно", - сказала глава німецького уряду.

Раніше ряд представників коаліційного уряду Німеччини говорили про необхідність розглянути варіант, за якого Греція оголошує дефолт і виходить з єврозони. Проте сама Меркель не вважає цей шлях правильним.

"Всі повинні ретельно зважувати свої слова. Нам не потрібно сум'яття на фінансових ринках. Невизначеність і так занадто велика", - вважає канцлер.

За оцінками аналітиків, виступ Меркель свідчить про наростання суперечностей у трьохпартійній коаліції напередодні важливого голосування про реформування європейського фонду стабільності, яке призначено на 29 вересня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь