Переключиться на мобильную версию

Янукович запропонував пустити трубопровід Південний потік по суші України

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Янукович запропонував реалізувати проект Південний потік - трубопровід, який Росія має намір пустити в обхід української території, - по суші України.

"Південний потік повинен піти по півдню України по суші: цей проект набагато дешевший, ніж розглянутий сьогодні Південний потік вартістю 25 млрд євро. Наш буде в п'ять разів дешевший", - сказав Янукович, виступаючи на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє.

Також Президент підтвердив, що Київ має намір наступного року придбати у РФ 27 млрд куб м природного газу. "На наступний рік ми подали заявку в російський Газпром на 27 млрд куб м", - заявив Янукович.

За його словами, цього року Україна купує у Газпрому, згідно з домовленостями, 33 млрд куб м природного газу.

За словами президента, Україна покриє свої потреби в наступному році також за рахунок видобутку власного газу, обсяги видобутку якого зараз складають 21 млрд куб м на рік. "Видобуток власного газу в Україні не є збитковим", - наголосив Янукович.

Раніше газета КомменрсантЪ писала, що напередодні підписання в Сочі юридично зобов'язуючої угоди акціонерів з учасниками South Stream про їх входження в проект та гарантії його запуску єврокомісар Гюнтер Еттінгер назвав проект таким, що суперечить інтересам Євросоюзу, і пригрозив Газпрому проблемами з контрактами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь