Переключиться на мобильную версию

Янукович розповів, як будуть підвищувати тарифи на газ для населення

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Янукович, виступаючи на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, заявив, що Україна буде поступово підвищувати ціни на газ для населення та ЖКГ, однак такому подорожчанню газу має передув.
Янукович: Поступово буде збільшуватися ціна на газ
Янукович: Поступово буде збільшуватися ціна на газ
АР

"Спочатку нам треба йти на крок вперед з наближення соціальних стандартів до Європи: пенсій, соціальних виплат і зарплат, і поступово збільшуватиметься ця ціна (на газ - ред.)", - сказав Президент.

Янукович додав, що зараз ведеться діалог з міжнародними організаціями, в тому числі Міжнародним валютним фондом, за участю міжнародних консалтингових компаній. Він зазначив, що для МВФ принциповим є вирішення питання збитковості НАК Нафтогаз України.

У зв'язку з цим президент нагадав, що Україна підписала Енергетичну хартію з ЄС, яка передбачає реструктуризацію Нафтогазу і поділ цієї "важкої організації" на цілий ряд самостійних підприємств, які треба акціонувати і вивести на IPO. За його словами, це дозволить зняти частину витрат і поліпшити фінансовий стан у газовій галузі.

"Ми працюємо з кредиторами, з якими хочемо знайти порозуміння і модель, яка б задовольнила усі сторони. Ми, безумовно, виконаємо всі наші зобов'язання", - наголосив Янукович.

Він також зазначив, що Україна продовжить нарощувати власний видобуток природного газу, який залишається рентабельним, незважаючи на направлення цього газу за нижчими цінами, ніж імпорт, на потреби населення і ЖКГ.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, проходить з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці в Ялті. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну. Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь