Переключиться на мобильную версию

У Саудівській Аравії ресторан буде штрафувати клієнтів за недоїдені страви

Назад к разделу Финансы
Штрафувати клієнтів за недоїдені страви вирішили в ресторані Marmar у місті Даммам (Саудівська Аравія), передає Укрінформ із посиланням на газету Галф Ньюз.
Ресторан у Саудівській Аравії ввів штрафи за недоїдені страви
Ресторан у Саудівській Аравії ввів штрафи за недоїдені страви
АР

Як повідомляється, таким чином керівництво ресторану має намір боротися з великою кількістю харчових відходів.

За словами власника Marmar Фахада Аль-Анезі, відвідувачі його закладу часто замовляють набагато більше, ніж можуть з'їсти, намагаючись таким чином "справити враження" та "підвищити свій соціальний престиж в очах оточуючих".

У результаті значна частина страв, які залишилися недоїденими, а часто взагалі непочатими, відправляється у сміттєвий бак, зазначає Укрінформ.

Розміри штрафів "для тих, чиє его перевищує розмір шлунка" - символічні і визначаються за результатами оцінки кількості їжі, що залишилася на тарілці, говорить Аль-Анезі.

Також він сказав, що незвичайну ідею зі штрафами підтримали багато саудівців. Власник ресторану вважає, що система штрафів піде на користь і самим клієнтам і в результаті вбереже їх від зайвих витрат, роблячи відвідувачів менш марнотратними та більш раціональними під час замовлення страв.

Нагадаємо, що Саудівська Аравія, як і її сусіди - аравійські монархії Перської затоки, щорічно імпортує понад 85% продовольства.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь