Переключиться на мобильную версию

Медіа-профспілка вимагає відновити мовлення трьох популярних харківських телеканалів

Назад к разделу Финансы
Незалежна Медіа-профспілка України (НМПУ) зажадала відновити мовлення трьох харківських телекомпаній "у результаті свавілля владних органів".
Раніше АТН просив Януковича вплинути на владу Харкова
Раніше АТН просив Януковича вплинути на владу Харкова
Скріншот із сайту atn.kharkov.ua

Як повідомили в комітеті НМПУ, в профспілці стурбовані діями очолюваної міським головою Геннадієм Кернесом харківської влади, яка відновила тиск на місцеві засоби масової інформації.

У НМПУ нагадують, що відразу три телекомпанії - АТН, Фора і А/ТВК - минулого тижня припинили мовлення.

У НМПУ вважають, що мовлення було припинено "в результаті свавілля владних органів".

Першим було заблоковано найпопулярніший у місті телеканал АТН, перегляду якого, згідно з опитуваннями, віддає перевагу половина мешканців міста.

"Є підстави вважати, що згадані ЗМІ закриті у зв'язку з невдоволенням цими засобами масової інформації з боку Геннадія Кернеса, оскільки він неодноразово публічно висловлював обурення критикою його діяльності в програмах телекомпаній", - зазначили в комітеті профспілки.

НМПУ вважає, що блокування роботи харківських ЗМІ є грубим наступом на свободу слова з метою позбавити харків'ян критичного погляду на діяльність влади.

"Ми підтримуємо позицію Української Гельсінської спілки з прав людини і вимагаємо відновити мовлення телекомпаній АТН, Фора і А/ТВК, а потім вирішити всі спірні питання", - зазначає НМПУ.

Нагадаємо, 13 вересня харківський телеканал АТН звернувся до Президента України Віктора Януковича з проханням вплинути на владу Харкова, яка перешкоджає роботі незалежних ЗМІ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь