Переключиться на мобильную версию

Євро впав через зниження рейтингу Італії

Назад к разделу Финансы
Євро впав у вівторок, наблизившись до мінімуму семи місяців до долара, через рішення агентства S&P знизити рейтинг Італії і сумніви у здатності Греції запозичити гроші у міжнародних кредиторів.
Євро наблизився до мінімуму семи місяців до долара
Євро наблизився до мінімуму семи місяців до долара
AP

Ці побоювання надихнули інвесторів на вихід з ризикових активів, на тлі чого зав'язаний на зростання економіки австралійський долар ненадовго побував на місячному мінімумі, а валюти країн, що розвиваються, такі як бразильський реал, опинилися під сильним тиском.

Єдина європейська валюта впала до мінімуму сесії $ 1,3599 після повідомлення про зниження кредитного рейтингу Італії, але пізніше відіграла частину втрат. До 7:51 за Києвом євро впав до долара на 0,4% до $ 1,3613.

"Зниження рейтингу - очевидний негативний фактор для євро, але не думаю, що зараз хтось сильно здивований або шокований через цю новину, - сказав аналітик валютного ринку в Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ Теппей Іно. - Низхідна динаміка євро, швидше за все, продовжиться, але це не буде рівне зниження. Схоже, що у трейдерів короткі позиції в євро, а будь-яка позитивна новина провокує їх закриття".

Побоювання з приводу Греції трохи знизилися, після того як міністр фінансів країни сказав, що Афіни близькі до угоди з міжнародними кредиторами про параметри нової фінансової підтримки. Але інвестори як і раніше бояться дефолту Греції.

До ієни євро впав на 0,5% до 104,14 ієни, що близько до мінімуму десяти років 103,90 ієни, зафіксованого минулого тижня. Австралійський долар - барометр апетиту інвесторів до ризику - впав на 0,2% до $ 1,0197.

Падіння азіатських валют і євро зміцнили долар, індекс якого підвищився на 0,31% до 77,382 пункту. Але долар може обвалитися, якщо американський центробанк за підсумками дводенного засідання, яке стартує у вівторок, прийме агресивніші заходи підтримки економіки, ніж чекають ринки.

Як повідомлялося сьогодні, агентство Standard and Poor's знизило кредитний рейтинг Італії на один щабель до А з А + і зберегло негативний прогноз, пославшись на погіршення економічної перспективи країни.

Крок S&P застав ринки зненацька, тому що вважалося, що швидше Moody's першим знизить суверенний рейтинг Італії. Минулого тижня Moody's повідомило, що відкладе рішення про рейтинг Італії ще на один місяць.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь