Переключиться на мобильную версию

Кредитори відклали ухвалення рішення про виділення Греції допомоги - ЗМІ

Назад к разделу Финансы
Греція провела черговий раунд переговорів про виділення кредиту з представниками Євросоюзу, Міжнародного валютного фонду та Європейського центробанку. Рішення про виділення чергового кредитного траншу знову було відкладене, цього разу до наступного тижня,.

Водночас представники ЄС відзначили прогрес, який був досягнутий на нараді завдяки ліберальній позиції міністра фінансів Греції Евангелоса Венізелоса, передає Reuters.

За оцінками газети Financial Times, центральне місце на переговорах зараз займає питання про скорочення робочих місць у державному секторі.

Влада Греції вже пішла на підвищення податків, щоб забезпечити скорочення дефіциту бюджету.

Нагадаємо, 19 серпня влада Греції почала екстрену нараду в режимі конференц-зв'язку з кредиторами. У переговорах беруть участь міністр фінансів Греції Венізелос, представники Євросоюзу, ЄЦБ і МВФ.

Зазначимо, раніше міжнародні кредитори Греції надали владі цієї країни список з 15 заходів зі скорочення бюджетного дефіциту, реалізацію яких необхідно прискорити, щоб Афіни змогли отримати наступний кредитний транш за програмою фінансової допомоги на 110 млрд євро. Наразі кредитори Греції незадоволені реалізацією бюджетних завдань країни.

Грецьке Міністерство фінансів попереджає, що коштів у скарбниці залишилося до середини жовтня 2011 року. Без наступного кредитного траншу за програмою ЄС-МВФ Афінам майже напевно загрожує дефолт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь