Переключиться на мобильную версию

337 млрд доходів і 91 млрд нових боргів: Міністр фінансів представив у Раді проект бюджету на 2012 рік

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 22 вересня, міністр фінансів України Федір Ярошенко представив у Верховній Раді запропонований урядом проект держбюджету на 2012 рік.
Уряд пропонує Раді затвердити "збалансований" бюджет
Уряд пропонує Раді затвердити "збалансований" бюджет
Фото Таїсії Стеценко / Корреспондент.net

Як повідомляє Reuters, в ньому враховано консервативний прогноз зростання валового внутрішнього продукту країни на 5%. "За основу для розрахунку показників державного бюджету взято консервативний сценарій, який передбачає стриману оцінку тенденцій зростання економіки в 2012 році. Це дозволить створити резерв бюджету у разі загострення стагнації світової економіки", - сказав Ярошенко.

Він додав, що в 2012 році уряд планує скоротити дефіцит держфінансів до 2,5% ВВП з 3,5% в 2011 році, а також проводити стриману боргову політику, націлену на зниження навантаження на бюджет.

У проекті передбачено, що доходи держбюджету в 2012 році складуть 337,6 мільярда гривень, дефіцит - 24,1 мільярда гривень. Державні позики складуть 91,9 мільярда гривень, у тому числі із зовнішніх джерел - 37,5 мільярда гривень ($ 4,7 млрд).

Фактбокс: Уряд України затвердив проект бюджету-2012

Нагадаємо, 20 вересня прем'єр-міністр України заявив, що бюджет на 2012 рік, який його уряд передав до парламенту, повністю збалансований.

Раніше повідомлялося, що в проекті держбюджету на 2012 рік, який Кабмін вже передав до Верховної Ради, загальний обсяг запозичень за рік передбачено на рівні 91,8 мільярда гривень ($ 11,5 млрд). Таким чином, наступного року уряд планує взяти в борг більше, ніж у цьому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь