Переключиться на мобильную версию

У Кіровограді Батьківщину виселяють з офісу за борги

Назад к разделу Финансы
Кіровоградська обласна організація політичної партії Батьківщина готується виселятися з офісу на одній з головних вулиць обласного центру через неможливість платити орендну плату.
Кальченко: Ми подали апеляційну скаргу, але перспектив я не бачу
Кальченко: Ми подали апеляційну скаргу, але перспектив я не бачу
gazetavv.com

Про це на прес-конференції повідомив голова облорганізації, народний депутат України Валерій Кальченко.

Він нагадав, що обласна рада у квітні цього року прийняла рішення збільшити базову оренднуставку для розміщення в об'єктах комунальної власності торгових павільйонів, суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері медичних послуг, фізкультури і спорту, торгових автоматів, антен і пов'язаного з ними обладнання , а також для розміщення офісів.

"Ми подали апеляційну скаргу, але перспектив я не бачу. Швидше за все, це остання прес-конференція, яку ми проводимо в цьому приміщенні", - сказав народний депутат.

Кальченко зазначив, що згідно з рішенням облради, більшість в якій належить депутатам від Партії регіонів, орендна плата збільшена в 7,5 разу - до 35 грн. за квадратний метр.

"Ми не можемо дозволити собі такі витрати", - сказав голова облорганізації.

За даними Кіровоградської облради, заборгованість орендної плати за офісне приміщення обласної партійної організації Батьківщини на початок серпня 2011 року з урахуванням нового тарифу становила понад 50 тис. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь