Переключиться на мобильную версию

Дизайнери Дольче і Габбана ліквідують бренд D&G

Назад к разделу Финансы
Засновники італійського модного будинку Доменіко Дольче і Стефано Габбана оголосили про припинення виробництва лінії D&G, більш демократичної порівняно з головним брендом Dolce&Gabbana, пише газета КоммерсантЪ у статті
Дольче і Габбана не бачать перспектив у бренда D&G
Дольче і Габбана не бачать перспектив у бренда D&G
АР

За даними видання, закриття D&G російські партнери цієї марки обговорюють з весни. Офіційно модельєри підтвердили цю інформацію вчора, повідомивши, що "з наступних сезонів D&G стане частиною Dolce&Gabbana".

В італійському офісі модного будинку розповіли, що на Тижні моди у Мілані показуються останні колекції D&G (осінь-зима і весна-літо), від подальших коментарів представники компанії відмовилися.

Заснований в 1985 році Dolce&Gabbana запустив другу лінію - D&G - в 1994-му. Речі з цієї колекції більше молодіжні та демократичні: за оцінкою Esper Group, вони дешевші від люксової лінії в середньому на 10-15%. За даними сайту Dolce&Gabbana, одна річ у магазині коштує від трьохсот до кількох тисяч євро.

У 2010 році модний дім Dolce & Gabbana володів 113 магазинами по всьому світу. Згідно з опитуваннями Esper Group, проведеним в серпні 2011 року в 50 великих містах Росії, Dolce & Gabbana виявився найпопулярнішим люксовим брендом в країні: пізнаваність марки склала 88% у вибірці споживачів від 18 до 55 років з доходами від нижче середнього до преміум.

Видання зазначає, що в квітні 2011 року Габбана в інтерв'ю Ведомостям визнавав, що російський ринок для його компанії "безумовно, один з кращих". "Росіяни дуже добре купують Dolce & Gabbana по всьому світу. Але ваш ринок для нас важливий не тільки через обсяги продажів, але особливо тому, що рідко де ще знайдеш таких відданих споживачів - вони так люблять наш бренд ... Люди з вашої країни першими прийшли до нас, ставши шанувальниками нашої марки ", - говорив він.

У Esper Group з'ясували, що в середньому по світу на Dolce&Gabbana припадає близько 55% продажів дизайнерів, на D&G - близько 45%. Але в Росії пропорція зрушувалася у бік D&G - 65% проти 35%.

Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь