Переключиться на мобильную версию

Путін запропонував списати 36 мільйонам росіян помилкові податкові борги

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 24 вересня, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував списати податкову заборгованість, що виникла через помилки, перед державою у 36 мільйонів росіян, що становить в цілому 30 мільярдів рублів (трохи менше мільярда доларів).
Путін просить списати росіянам податкові борги за спрощеною процедурою
Путін просить списати росіянам податкові борги за спрощеною процедурою
Путин

"Пропоную Мінфіну і Федеральній податковій службі, прошу наших депутатів Держдуми підтримати, внести пропозиції щодо зміни законодавства, щоб можна було списувати помилкові борги громадян з податків, які виникли до 1 січня 2009 року", - сказав Путін на з'їзді Єдиної Росії.

Він додав, що це має робитися "без судових процедур, у спрощеному порядку".

За його словами, громадянам нараховано податкову заборгованість внаслідок помилок у обчисленні в розмірі 30 млрд рублів. Кількість мимовільних боржників становить 36 мільйонів чоловік.

Путін також заявив, що оподаткування багатих має бути вищим за рахунок податків на споживання, нерухомість та майно. "Податки для людей з великим достатком, для багатих - а таких у нас стає все більше і більше - податки для таких людей мають бути вищі, ніж для середнього класу, основної маси громадян і, насамперед, за рахунок податків на споживання, нерухомість та майно", - сказав він.

Нині в Росії діє плоска шкала оподаткування фізичних осіб, ставка не залежить від рівня доходу і становить 13%.

Путін зазначив, що ключовою рушійною силою розвитку в РФ повинен стати російський бізнес, і всі законопроекти, що зачіпають його інтереси, будуть обговорюватися з підприємцями.

"Переконаний: ключовою рушійною силою проектів розвитку повинен стати саме російський бізнес і, насамперед, те покоління підприємців, яке все впевненіше заявляє про себе, створює конкурентні виробництва, впроваджує інновації, стає лідером і на російському, і на світовому ринках", - сказав Путін на з'їзді партії Єдина Росія.

За його словами, керівництво країни має намір і далі покращувати діловий клімат, забезпечувати справедливі правила конкуренції, стабільність і передбачуваність економічної політики.

"У зв'язку з цим я хочу сказати, що всі законопроекти, які зачіпають інтереси бізнесу, будуть обговорюватися з підприємницькою спільнотою, аби виключити можливість появи будь-яких нових бар'єрів і перешкод для ділової ініціативи", - сказав Путін.

За його словами, в Росії мають діяти найпередовіші технологічні регламенти, і найкоротшим повинен бути шлях від проекту до нового будівництва, відкриття нового заводу, фабрики, цеху.

Нагадаємо, сьогодні Дмитро Медведєв запропонував нинішньому прем'єр-міністрові Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і при вдалому виступі на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді, я вважаю, що було б правильним, аби з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", - сказав Медведєв , виступаючи на з'їзді Єдиної Росії.

Учасники з'їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь