Переключиться на мобильную версию

Платіні пообіцяв передати Януковичу листа від опозиційних харківських телеканалів

Назад к разделу Финансы
Президент УЄФА Мішель Платіні пообіцяв передати Президенту України Віктору Януковичу листа від харківських журналістів про проблеми виходу в ефір місцевих опозиційних телеканалів.
Платіні пообіцяв передати листа
Платіні пообіцяв передати листа
АР

Платіні пообіцяв зробити це після того, як учора, 26 вересня, на брифінгу в Харкові журналіст агентства теленовин АТН поскаржився на проблеми і вручив йому лист із проханням особисто передати главі Української держави.

"Як ви ставитеся до того, - запитав журналіст, - що в Харкові - місті, яке прийматиме Євро-2012, зараз активно йде наступ на свободу слова та інші права людини, конкретно - від телеефіру відключені всі телеканали в Харкові, які дозволяли собі критикувати місцеву владу? Ви сказали, що у вас завтра обід із Президентом України, і якщо Ви дозволите, я Вам вручу лист від журналістів, і якщо зможете, поставте йому це питання", - сказав журналіст.

Президент УЄФА сказав, що передасть лист Януковичу.

"Моя відповідь така: я завтра віддам листа Президенту. Я перепрошую, але у себе вдома у Швейцарії я не дивлюся харківські телеканали. Я дуже за права людини, ми дуже багато робимо в соціальній сфері в усьому світі, але ми не можемо все робити. Але завтра я віддам листа Президенту", - сказав Платіні.

Нагадаємо, що 13 вересня колектив телекомпанії АТН у відкритому листі Президенту України Віктору Януковичу звинуватив Кернеса у "безпрецедентному тиску" і зловживанні службовим становищем, яке, на їхню думку, призвело до того, що канал був позбавлений можливості виходити в ефір.

Пізніше, 14 вересня, із харківського ефіру зник канал А/ТВК, а телеканал Фора, який раніше скоротив мовлення до 6-ти годин, повністю припинив мовлення. В ефірі обох зниклих із телеефіру каналів також транслювалися новини АТН.

Директор ТОВ Українські цифрові комунікації (УЦК) Максим Цзян, який забезпечує передачу сигналу, пояснив відключення телеканалу А/ТВК проблемами із документацією. У каналу Фора, за його словами, є заборгованість перед УЦК (близько 36,6 тис. грн), а також проблеми із договором.

Учора, 19 вересня, співробітники АТН провели пікет перед Харківською міськрадою на знак протесту проти того, що їх позбавили можливості виходити в ефір.

На даний час новини АТН виходять лише в інтернеті.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь