Переключиться на мобильную версию

НБУ заявляє про готовність задовольнити надлишковий попит на валюту

Назад к разделу Финансы
Національний банк України (НБУ) продовжує підтримувати валютно-курсову стабільність і готовий у разі потреби збільшити інтервенції на підтримку гривні, проте розраховує на зростання аграрного експорту, заявила директор генерального департаменту грошово-кр.
НБУ продовжує підтримувати валютно-курсову стабільність
НБУ продовжує підтримувати валютно-курсову стабільність
АР
"Якщо є необхідність більш масованих інтервенцій, ми її виконаємо", - сказала вона. Щербакова уточнила, що напередодні Нацбанк повністю закрив надлишковий попит на валюту, при цьому розмір інтервенції був "не дуже значний - в кілька разів менше звичайної".

"Сьогодні є попит на валюту - ми продаємо. Нацбанк поки не планує міняти свою політику і відступати з ринку", - підкреслила вона. При цьому Щербакова зазначила, що надлишковий попит на валюту формується на готівковому ринку. "Якщо прибрати готівку, то ринок збалансований", - сказала вона.

Прогнозуючи ситуацію до кінця року, Щербакова повідомила, що Нацбанк розраховує на зростання аграрного експорту, скорочення попиту на готівкову валюту внаслідок посилення правил її обміну. Директор департаменту додала, що паралельно Нацбанк проводить значну роботу, щоб дати населенню альтернативний напрям інвестицій, крім валютного ринку.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь