Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Єврокомісія проводить обшуки у філіях Газпрому в Литві і Латвії

Назад к разделу Финансы
Представники Єврокомісії з вівторка проводять перевірки у філії Газпрому в Латвії, повідомляє латвійська газета Телеграф.

Як повідомляє видання, заступник керівника представництва Павло Литвинов відмовився коментувати, що саме шукають у філії співробітники ЄК, але додав, що вони продовжать перевірки і в наступні дні.

Представники Єврокомісії вже провели аналогічні перевірки в газових компаніях за участю Газпрому багатьох країн. Вони торкнулися, зокрема, Eesti Gaas, Gazprom Germania, чеської Vemex, болгарської Overgas і литовської Lietuvos dujos.

Газпром в середу заявив, що не був проінформованим про будь-які претензії Єврокомісії і тому не міг запропонувати співпрацю для врегулювання можливих питань, але готовий надати підтримку.

***

Підставою для перевірок стали підозри Єврокомісії в тому, що деякі фірми "можуть бути залучені в антиконкурентну діяльність у порушення антимонопольних правил ЄС, або вони мають інформацію, що має відношення до такої практики".

Представники Єврокомісії повідомили, що розслідування сфокусовано на постачанні природного газу в Центральну і Східну Європу і воно ведеться щодо фірм, залучених до постачання, транспортування та зберігання природного газу.

У 2010 році Газпром експортував до Європи 139 мільярдів кубометрів газу, а в поточному році планує перевищити цей показник. Виручка концерну від європейських поставок склала в минулому році близько $ 44 мільярдів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь