Переключиться на мобильную версию

Борг українців за комунальні послуги зменшився до 10,2 млрд грн

Назад к разделу Финансы
У серпні цього року заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг зменшилася на 2,5% порівняно з липнем і склала 10,165 млрд грн.
Середній термін заборгованості склав 3,4 місяця
Середній термін заборгованості склав 3,4 місяця
Новинар

Як повідомила Державна служба статистики, скорочення заборгованості спостерігалося в усіх регіонах країни, крім Вінницької області. При цьому середній термін заборгованості населення за послуги склав 3,4 місяця.

У січні-серпні українці сплатили за житлово-комунальні послуги 24,7 млрд грн, або 104,6% нарахованих за цей період сум. Найвищий рівень оплати за житлокомпослуги зафіксований в Закарпатській, Львівській, Кіровоградській та Сумській областях (113,7-111%), найнижчий - у Севастополі, АРК і Києві (98-99,3%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в Україні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) в серпні-2011 збільшилися на 17,8%  порівняно з серпнем-2010 і склали 228,9 грн.

За даними Держстату, в січні-серпні поточного року з населенням укладено 56,2 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості на суму 128 млн грн.

Зазначимо, що минулого року українці сплатили за житлово-комунальні послуги 30,1 млрд грн, або 96,6% нарахованих за цей період сум.

У липні директор Департаменту організації та виконання рішень Державної виконавчої служби України Олексій Соломко повідомив, що в Україні боржник може втратити своє єдине житло, якщо заборгував більше 10 тис. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь