Переключиться на мобильную версию

Українська влада істотно підвищує зарплати шахтарям у рік парламентських виборів

Назад к разделу Финансы
Для фінансового забезпечення виплати заробітної плати шахтарям з урахуванням її підвищення на 20% у проекті держбюджету на 2012 рік передбачено 6,8 млрд грн, говориться у повідомленні Міністерства фінансів.
Заробітну плату шахтарям підвищать на 20% - держбюджет
Заробітну плату шахтарям підвищать на 20% - держбюджет
АР

Крім того, відзначають у Мінфіні, 0,3 млрд грн планується направити на фінансування заходів з охорони праці і техніки безпеки шахт, що в 2,3 рази більше, ніж у поточному році.

Ще 1,3 млрд грн виділяється для фінансування заходів з ліквідації збиткових підприємств вугільної промисловості. Загалом, у проекті держбюджету на 2012 рік видатки для вугільної галузі збільшено до 9,5 млрд грн, що на мільярд більше в порівнянні з 2011 роком.

Напередодні в Адміністрації Президента заявили, що після введення системи стимулів у ході реформування медичної галузі зарплата українських лікарів може досягти 5 тисяч гривень на місяць.

* * *

Нагадаємо, що Віктор Янукович став Президентом України в 2010 році. У другому турі виборів він отримав 48,95% голосів виборців, тоді як найближчий його конкурент, Юлія Тимошенко, - 45,47%. Основа електорату Януковича - жителі густонаселеного Донбасу, регіону, багатого на вугілля, що славиться великою кількістю шахт.

Чергові вибори Верховної Ради відбудуться в останню неділю жовтня 2012 року. Раніше Президент Віктор Янукович під час виступу в Раді заявив, що прийняття нового закону про вибори народних депутатів стане тестом на зрілість українського парламентаризму.

За матеріалами: Корреспондент.biz

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь