Переключиться на мобильную версию

США можуть ввести санкції проти Китаю за заниження курсу юаня

Назад к разделу Финансы
Сенат США обговорює законопроект, згідно з яким Китай піддасться санкціям за заниження курсу юаня, передає Associated Press.
Прихильники законопроекту стверджують, що курс юаня зараз занижений на 40%
Прихильники законопроекту стверджують, що курс юаня зараз занижений на 40%
АР

Законопроект дозволить владі США накладати компенсаційні мита на товари з тих країн, де для стимулювання експорту навмисно занижується курс національної валюти.  

Протягом майбутнього тижня сенату потрібно дійти висновку щодо того, чи стане такий захід  позитивним стимулом для американської економіки, або ж приводом для початку торгової війни з найбільшим партнером країни - Китаєм.  

Прихильники законопроекту стверджують, що курс юаня зараз занижений на 40%, що веде до того, що ціни на китайські товари штучно стають меншими, а американські товари надмірно дорожчають. Таким чином, Китай отримує перевагу на світових ринках, а щорічний показник торгового дефіциту США через співпрацю з Китаєм постійно зростає (наразі він вже досяг 250 млрд дол.)  

Крім того, прихильники законопроекту наголошують, що якщо китайська валюта підніметься в ціні, американський експорт почне зростати, що стане стимулом для створення робочих місць в США, вкрай актуального  останнім часом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь