Переключиться на мобильную версию

Forbes назвав найбільші в Україні компанії

Назад к разделу Финансы
Журнал Forbes склав список 200 найбільших компаній України. Десятку компаній очолюють два підприємства фінансово-промислової групи СКМ, передає Фокус.ua.
Forbes визначив 200 найбільших компаній України
Forbes визначив 200 найбільших компаній України
АР

Зокрема перше місце в списку зайняла компанія Метінвест. Виручка гірничо-металургійного гіганта за минулий рік зросла на 55% - до 74,5 млрд грн. На другому місці - ДПЕК із загальною виручкою у 24,3 млрд грн.

Примітно, що в десятку найбільших увійшли ще чотири металургійні компанії: ArcelorMittal (третє місце, виручка склала 23,5 млрд грн), ІСД (п'яте місце, виручка - 18 млрд грн), ММК ім. Ілліча (восьме місце, виручка - 17,3 млрд грн) і Донецьксталь (дев'яте місце, виручка - 15,9 млрд грн).

У ТОП-10 також увійшли: Укрнафта з виручкою в 20 млрд грн (четверте місце), Укртатнафта (шосте місце, виручка - 17,9 млрд. грн) і ТНК-ВР (7-е місце, виручка - 17,8 млрд. грн).

Замикає десятку найбільша компанія за часткою роздрібного товарообігу - Fozzy Group - з виручкою в 13,9 млрд. грн.

Варто зазначити, що для складання загального списку український Forbes опирався на доступні дані, наприклад, на консолідовану звітність компаній. Щодо компаній, які не консолідують фінансові результати, наведені оціночні дані.

У список не включені фінансові компанії, підприємства, які більш ніж на 90% належать державі, компанії, на головних ринках яких держава створює більше 70% попиту.

За матеріалами Фокус.ua, Forbes Украина

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь