Переключиться на мобильную версию

Рада не підтримала пропозицію збільшити коефіцієнт розрахунку пенсії для працюючих пенсіонерів

Назад к разделу Финансы
Верховна Рада України відмовилася підтримати законопроект про внесення змін до закону Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що пропонує збільшити коефіцієнт розрахунку пенсії для працюючих пенсіонерів.
Депутати вирішили, що коефіцієнт розрахунку пенсії для працюючих пенсіонерів не буде змінений
Депутати вирішили, що коефіцієнт розрахунку пенсії для працюючих пенсіонерів не буде змінений
Фото Таїсії Стеценко/ Корреспондент.net

За документ у першому читанні проголосували 169 народних депутатів з 389 зареєстрованих у залі.

Законопроектом пропонувалося встановити, що величина оцінки одного року страхового стажу для працюючих пенсіонерів дорівнює 1,35%.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що з 1 жовтня 2008 року при розрахунку пенсії один рік стажу роботи дорівнював 1,35%, однак ця норма діяла лише в 2008 році. Наразі це питання законодавчо не врегульоване, і, таким чином, сьогоднішні пенсіонери опинилися в гірших умовах, оскільки за один рік стажу роботи зараховується 1%.

Крім того, в законопроекті пропонувалося встановити, що перерахунок пенсій особам, які після призначення пенсії продовжували працювати, здійснюється не раніше, ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку пенсії).

При цьому пропонувалося встановити, що якщо особа має 24 місяці страхового стажу і працювала з більш високою зарплатою, то коефіцієнт зарплати з урахуванням заробітної плати після призначення не зменшується, враховується і стаж, і зарплата, одержані після призначення пенсії.

Нагадаємо, у вересні народний депутат від БЮТ-Батьківщина Андрій Павловський заявив, що недавно прийняті Верховною Радою поправки до закону про Пенсійну реформу фактично заморожують пенсії, адже вони будуть нараховуватися, виходячи з розрахунку середньої зарплати на 2007 рік, а не на 2009-й.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь