Переключиться на мобильную версию

Новий сезон Великої різниці стартує із січня без Урганта

Назад к разделу Финансы
Нове гумористичне шоу - півторагодинний розважальний телеканал Велика різниця - стартує на Першому каналі наприкінці січня 2013 року.
Цекало вестиме Велику різницю сам
Цекало вестиме Велику різницю сам
mediananny.com

Про це повідомили в прес-службі продюсерської компанії Середа - виробника прем'єрного проекту. Починаючи з нового сезону, програма перетвориться в півторагодинний розважальний канал.

Раніше хронометраж Великої різниці становив близько 50 хвилин. Як повідомляється в прес-релізі Середи, в рамках цього каналу "глядач зможе побачити в несподіваному форматі і оригінальній гумористичній подачі все те, що він міг би побачити на звичайному телеканалі: передачі про музику, політику, кримінал".

У нову Велику різницю увійдуть свої новинні випуски, дитяча передача, програма про ремонт. У кожної з програм будуть свої ведучі, серед них - Нонна Гришаєва, Олександр Олешко, Андрій Гайдулян і Олена Борщова.

Велика різниця виходить на екрани вже п'ять років. Програма є набором скетчів і пародій на телевізійні передачі, фільми і знаменитих людей. До осені 2012 року Олександр Цекало, який також є продюсером шоу, вів Велику різницю з Іваном Ургантом.

У жовтні Ургант заявив, що залишає передачу, щоб займатися іншими проектами. Навесні цього року ведучий запустив на Першому каналі щоденне шоу Вечірній Ургант. Після відходу Урганта стало відомо, що зйомки Великої різниці припинені, про подальшу долю програми довгий час не повідомлялося.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь