Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз підтверджує проходження транзитного газу

Назад к разделу Финансы
Українська сторона підтверджує проходження транзитного газу з Росії для Європи.
9:16 Газпром дав команду відновити пробні поставки газу
9:16 Газпром дав команду відновити пробні поставки газу
rian.ru

"Газ пішов", - заявив прес-секретар Нафтогазу України Валентин Землянський, відповідаючи на запитання, чи надійшов газ в українську газотранспортну систему.

Як повідомлялося, сьогодні, 13 січня, о 9:16 Газпром дав команду відновити пробні поставки газу в Європу через територію України.

Раніше Газпром подав Нафтогаз України заявку на транзит через газотранспортну систему (ГТС) України 76 млн куб. м природного газу в добу з входом в українську ГТС через газовимірювальних станцій Суджа (Курська обл.), починаючи з 10:00 за московським часом (09:00 за київським), повідомило джерело в українському уряді.

Як раніше повідомили в Нафтогазі України, Румунії, Молдови та Польщі газ потрапить до 15:00 14 січня.

Нагадаємо, вчора Олексій Міллер заявив, що весь обсяг газу, який Газпром буде направляти через Україну, на 100% повинен виходити на західні кордони України для європейських споживачів. "У випадку несанкціонованого відбору газу ми будемо зменшувати обсяг постачання на обсяг, украдений за добу. Така позиція російської сторони була доведена до Комісії європейських співтовариств", - заявив голова Газпрому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь