Переключиться на мобильную версию

Китайська економіка стала третім за величиною в світі

Назад к разделу Финансы
За результатами перерахунку ВВП КНР за 2007 рік, проведеного статистичними службами країни, Китай вийшов на третє місце в списку найбільших економік світу.
У 2005 році Китай обійшов у списку найбільших економік світу Великобританію та Францію
У 2005 році Китай обійшов у списку найбільших економік світу Великобританію та Францію
polit.lv

Як повідомляє Bloomberg, за новими даними, економічне зростання в Китаї в 2007 році склало 13 відсотків замість оголошених раніше 11,9 відсотка, і, таким чином, ВВП у зазначеному році досягло 25,73 трильйона юанів. По середньому курсу за рік це становить 3,38 трильйона доларів, що на 60 мільярдів більше, ніж минулого року в Німеччині.

Офіційні дані за 2008 рік будуть опубліковані наступного тижня. Очікується, що темпи зростання в Китаї суттєво впадуть у порівнянні з попереднім роком. У третьому кварталі зростання склало всього 9 відсотків, що є найгіршим показником за останні п'ять років, а в четвертому кварталі, за прогнозами аналітиків, він може впасти до 6,8 відсотка. Тим не менш, показники зростання ВВП КНР залишаться найвищими серед найбільших світових економік.

У 2005 році Китай обійшов у списку найбільших економік світу Великобританію та Францію.

За підсумками 2007 року світовим лідером за обсягом ВВП були США (13,84 трильйона доларів), на другому місці йшла Японія (4,38 трильйона). У десятку лідерів також входять Китай, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Росія та Індія.

Нагадаємо, в серпні 2008 року американська консалтингова компанія Global Insight опублікувала доповідь, в якому зазначається, що вперше більш ніж за 100 років в наступному році США втратять роль найбільшої в світі промислової держави. За оцінками компанії місце США займе саме Китай.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь