Переключиться на мобильную версию

Медведєв доручив стягнути з України збитки і зробити все для відновлення транзиту

Назад к разделу Финансы
Російський президент Дмитро Медведєв заявив, що Росія несе збитки через дії української сторони і доручив голові Газпрому Олексію Міллеру підрахувати і стягнути збитки.

"Треба вже сьогодні посадити фахівців, юристів, щоб не тільки скласти протокол - з цим у нас і так все налагоджено, але й підраховувати збитки", - заявив Медведєв, попросивши Міллера уточнити приблизний розмір збитків, які завдано діями української сторони.

"З 1 січня Газпром недоотримав 1 мільярд 100 мільйонів доларів експортної виручки за контрактами на постачання газу в Європу", - сказав він.

"Такі гроші наша країна втрачати не може. Подарунки закінчилися. Гроші потрібно стягнути з відповідачів, із винних у цій ситуації", - заявив Медведєв.

Російський президент також доручив Міллеру зробити все необхідне для відновлення транзиту через Україну російського газу в Європу, але, за його словами, на прийнятних для Москви умовах.

"Прошу вас в постійному режимі перебувати на зв'язку і з українськими колегами, і з іншими учасниками газотранспортних процесів і зробити все необхідне для якнайшвидшого відновлення транзиту газу на умовах, прийнятних для Росії та Газпрому", -  заявив Медведєв на зустрічі з Міллером сьогодні, 14 січня.

"Ніяких подарунків не буде, але транзит треба відновлювати на умовах, що будуть для нас прийнятними", - підкреслив Медведєв.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь