Переключиться на мобильную версию

Джобс взяв лікарняний на півроку: акції Apple падають

Назад к разделу Финансы
Глава Apple Стів Джобс повідомив, що візьме відпустку через хворобу до кінця червня, оскільки його стан здоров'я виявився більш складним, ніж він думав, що призвело до падіння акцій компанії на 6,4%.
Джобс взяв лікарняний на півроку: акції Apple падають
Джобс взяв лікарняний на півроку: акції Apple падають
membrana.ru

"Протягом минулого тижня я довідався, що проблеми, пов'язані з моїм станом здоров'я, носять більш складний характер, ніж я думав", - йдеться в листі Джобса співробітникам.

Як повідомляє Bloomberg, глава Apple, який лікувався у 2004 році від раку не сказав, про яку саме хворобу йде мова.

При цьому він повідомив, що братиме участь у прийнятті стратегічних рішень. Щоденним управлінням компанією на час його відпустки буде займатися 48-річний Тім Кук.

Варто зазначити, що ринок з часу операції 2004 року стурбований станом здоров'я 53-річного Джобса, це було однією з причин падіння вартості акцій Apple на 57% в минулому році.

Крім того, Джобс переніс операцію у зв'язку з раком підшлункової залози.

ЗМІ повідомляють, що на останніх заходах він виглядав змарнілим і стомленим, у грудні було скасовано його виступ на конференції Macworld Expo, що викликало нові чутки. У січні Джобс повідомив, що у нього гормональні проблеми.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року помилкова інформація про госпіталізацію голови компанії Apple Стівена Джобса привела до падіння вартості акцій компанії на 5,4%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь