Переключиться на мобильную версию

Нова заявка Газпрому повторює попередню

Назад к разделу Финансы
ВАТ Газпром подало НАК Нафтогаз України заявку на транзит 99,2 млн куб. м природного газу в напрямку переважно газовимірювальної станції (ГВС) Орлівка і, частково, ГВС Ужгород, яка повторює попередню і є такою ж нереалістичною для виконання, повідомили в.

Так, в українській компанії ще раз зазначили, що Нафтогаз пропонує Газпрому для виконання його заявки подавати газ в українську газотранспортну систему (ГТС) через ГВС Писарівка (Ростовська обл.) та ГВС Валуйки (Бєлгородська обл.) замість запропонованої російською компанією ГВС Суджа (Курська обл.).

Нагадаємо, Нафтогаз України ще на початку тижня заявив про неможливість технічно реалізувати заявки на транзит обмеженого обсягу газу, що подається Газпромом в якості експерименту, за нетрадиційними маршрутами через вимушену роботу української ГТС в реверсі на окремих ділянках після повного припинення Газпромом постачань газу 6-7 січня.

Тоді НАК звернулася до Газпрому із пропозицією подати зазначений обсяг газу з інших ГВС, а також відновити транзит по всіх напрямках і в колишніх обсягах - понад 300 млн куб. м на добу і підписати відповідну тимчасову технічну угоду. Однак російська сторона поки що ігнорує ці пропозиції.

Крім того, європейський комісар з енергетичних питань Андріс Пібалгс повідомив у середу, що європейські експерти підтвердили, що використання пропонованого Росією маршруту є складним, чи взагалі неможливим.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь