Переключиться на мобильную версию

Путін і Тимошенко зустрінуться в Москві для обговорення газової теми

Назад к разделу Финансы
Прем’єри Росії та України Володимир Путін і Юлія Тимошенко проведуть у суботу, 17 січня, у Москві робочу зустріч, на якій обміняються думками про шляхи подолання газової кризи.

Водночас, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що в питаннях переговорів з газової проблематики буде єдина лінія - урядова.

Тимошенко зазначила, що уряд бере на себе всю повноту відповідальності за подолання не нами ініційованої кризи у газових відносинах з Росією. Для того, щоб діяти ефективно і відповідально, в газовій дипломатії буде тільки одна урядова лінія, яка і буде неухильно втілюватися в життя.

Напередодні візиту до Москви на газові переговори, Тимошенко також наголосила, що не дозволить нікому в паралельному режимі керувати переговорним процесом і керувати Нафтогазом для його зриву. "Простіше кажучи, мені необхідні дві речі, щоб в колеса не вставляли палки, а в спину ножа", - заявила вона.

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сформулювала основні принципи переговорів з Російською Федерацією щодо газових проблем: жодних посередників; прямі відносини НАК Нафтогаз України з ВАТ Газпром; взаємовигідні ціни на газ і транзит; українська власність ГТС; гарантія транзиту в Європу.

Перший віце-прем'єр України Олександр Турчинов сподівається, що в ході зустрічі прем'єр-міністрів України і Росії Юлії Тимошенко і Володимира Путіна в суботу в Москві буде розблоковано поставки газу в Європу і підписано документи щодо поставок газу в Україну.

Угоди про проведення в суботу в Москві переговорів урядів двох країн з газового питання було досягнуто в ході телефонної розмови прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним в ніч на четвер, 15 січня.

Також 17 січня в Москві за ініціативи президента РФ Дмитра Медведєва відбудеться міжнародна конференція глав держав і урядів стосовно питання забезпечення доставки російського газу споживачам в Європі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь