Переключиться на мобильную версию

Тимошенко прибула до Москви

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко уже прибула у Москву, де проведе переговори із російським прем'єром Володимиром Путіним та візьме участь у Московському газовому саміті, котрий очолить президент РФ Дмитро Медведєв.
Прем’єр-міністр України прибула до  Москви
Прем’єр-міністр України прибула до Москви
tymoshenko.com.ua
Українського прем'єра супроводжують міністр палива та енергетики Юрій Продан, голова НАК Нафтогаз України Олег Дубина, перший заступник голови правління НАК Нафтогаз України Ігор Діденко, заступник міністра закордонних справ Костянтин Єлисєєв.

Відповідно до програми візиту, Тимошенко, перш за все, проведе переговори з Путіним у будівлі уряду Росії.

Із російської сторони у переговорах візьмуть участь заступник голови уряду Ігор Сечин, міністр енергетики Сергій Шматко, голова правління ВАТ Газпром Олексій Міллер, заступник керівника апарату російського уряду Юрій Ушаков, директор другого департаменту країн СНД МЗС Росії Віктор Сорокін.

Заплановано, що зустріч триватиме трохи більше години (із 13.30 до 14.45 за київським часом), після  цього має відбутися виступ прем'єр-міністрів обох країн перед ЗМІ.

Потім Тимошенко відбуде у Кремль, де візьме участь у Московській міжнародній конференції глав держав та урядів з питань постачань газу споживачам у Європі, яка пройде під керівництвом російського президента Дмитра Медведєва.

Прем'єр-міністр України від імені російського президента візьме також участь у прийомі на честь учасників конференції.

Після цього Тимошенко також зустрінеться із міністром фінансів Росії Олексієм Кудріним.

У суботу ввечері український прем'єр повернеться до Києва.

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сформулювала основні принципи переговорів із Російською Федерацією стосовно газових проблем: жодних посередників; прямі відносини НАК Нафтогаз України із ВАТ Газпром; взаємовигідні ціни на газ та транзит; українська власність ГТС; гарантія транзиту в Європу.

Перший віце-прем'єр України Олександр Турчинов сподівається, що у ході зустрічі прем'єр-міністрів України та Росії Юлії Тимошенко та Володимира Путіна у суботу в Москві будуть розблоковані доставки газу в Європу та підписані документи щодо постачань газу в Україну.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь