Переключиться на мобильную версию

Газпром і Нафтогаз можуть продовжити переговори після зустрічі Тимошенко та Путіна

Назад к разделу Финансы
Газпром сподівається, що після закінчення переговорів стосовно транзиту і поставок російського газу в Україну на рівні прем'єр-міністрів двох країн Володимира Путіна та Юлії Тимошенко обговорення цієї теми буде продовжено головою правління ВАТ Газпром О.
Володимир Путін та Юлія Тимошенко
Володимир Путін та Юлія Тимошенко
Reutes


Про це заявив офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов за підсумками міжнародної газової конференції в Кремлі.

"Ми цього очікуємо", - заявив Купріянов .

Відповідаючи на запитання журналістів, чи володіють компанії відповідними мандатами від керівництва своїх країн, Купріянов заявив: "У нас є". Що ж стосується української сторони, то представник Газпрому не має відповідної інформації.

За словами Купріянова, першочергове завдання для Газпрому - поновлення транзиту газу через українську територію.

На думку Купріянова, у вирішенні питання про поставки газу українським споживачам основну роль повинна відігравати українська сторона.

"Газпром налаштований вести переговори до переможного кінця і дійти до якого-небудь результату. Це те, із чим ми йдемо на переговори, що буде на виході - у значній мірі залежить від української сторони", - сказав він.

Також представник Газпрому не виключив, що міжнародний консорціум для забезпечення транзиту російського газу може бути створений ще до завершення переговорів з українською стороною.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь