Переключиться на мобильную версию

Секретаріат: Вимога звільнити Стельмаха - це спроба Тимошенко отримати контроль над друкарським станком НБУ

Назад к разделу Финансы
Звернення уряду до Президента України Віктора Ющенка з вимогою звільнити голову Нацбанку Володимира Стельмаха є спробою прем'єр-міністра Юлії Тимошенко отримати "контроль над друкарським станком НБУ", заявив перший заступник глави Секретаріату президента.
Шлапак дав оцінку діям Тимошенко
Шлапак дав оцінку діям Тимошенко
newsru.ua

Заступник глави СП підкреслив, що без цього уряд не зможе профінансувати дефіцит держбюджету -2009, що складе близько 70 млрд. грн.

"Тому мова йде про спробу примітивної розправи над кількома чиновниками, які, можливо, заслуговують критичного реагування. Я згоден, що курс валют впливає на ціну газу, на інфляційні процеси, Секретаріат Президента в останні місяці жорстко критикував за це Нацбанк", - пояснює Шлапак .

За його словами, "це примітивно - все зводити до рефінансування банку Надра". Шлапак висловив думку, що говорячи про валютний курс, потрібно дивитися на ті проблеми, які є в економіці і говорити про дії платіжного балансу в $ 20 млрд. за підсумками 2008 року, що впливають на курс.

"Тому переконаний, що спроба розібратися з НБУ - це спроба з боку уряду відвернути увагу і перекласти всю відповідальність на Нацбанк", - сказав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь