Переключиться на мобильную версию

У поїзді Львів-Київ загубився реєстр акціонерів банку Надра

Назад к разделу Финансы
Зібрання акціонерів банку Надра, проведення якого було заплановано на 24 січня, не відбулося у зв'язку із втратою реєстру акціонерів.
Банк Надра загубив реєстр акціонерів
Банк Надра загубив реєстр акціонерів
railwayclub.info

"Реєстр акціонерів, згідно із яким мала проводиться реєстрація акціонерів, ми відправили, як завжди, кур'єром, потягом 23 січня. Зранку, о 6:17 24 січня потяг прибуває в Київ, документи кур'єр передав представнику банку Надра", - повідомив директор реєстратора ЗАТ Народні реєстри, що є реєстратором ВАТ Банк Надра, Симон Герета.

Наскільки я зрозумів, там отримали зовсім інший пакет документів, ніж той, який було потрібно. Кур'єром ми передавали один пакет, а в Києві говорять, що вони отримали навіть два пакети і в зовсім іншому вигляді", - заявив Герета.

За словами Герети, у даний час банк Надра проводить власне розслідування інциденту. У банку Надра підтвердили, що збори 24 січня не відбулися, однак причин цього не уточнили.

Поінформоване джерело в банківських колах повідомило, що в суботу акціонери банку Надра зібралися, але приблизно через 45 хвилин їм оголосили, що збори не відбудуться, хоча причин скасування не повідомили.

Як заявляв раніше співвласник компанії Rosukrenergo Дмитро Фірташ, на зборах акціонерів банку Надра, проведення якого планувалося на 24 січня, повинно було вирішуватися питання про його входження до складу акціонерів цієї фінансової установи.

Раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, про те, що вважає за необхідне, щоб Національний банк України ввів тимчасову адміністрацію у банку Надра.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь