Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Росія може взяти участь у модернізації української ГТС

Назад к разделу Финансы
Президент Віктор Ющенко заявив, що Україна не виключає можливості участі Росії в модернізації української газотранспортної системи.
Ющенко покладає надію на міжнародну конференцію 23 березня
Ющенко покладає надію на міжнародну конференцію 23 березня
Фото Миколи Лазаренка

Про це він сказав сьогодні на спільній прес-конференції із головою Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу в Брюсселі.

Ющенко підкреслив, що Україна відкрита в цьому процесі. На його думку, участь країн-транзитерів, виробників і споживачів забезпечить стабільність газового простору.

Президент також сказав, що покладає велику надію на міжнародну конференцію 23 березня. Він вкотре підкреслив, що Україна пов'язує своє майбутнє із інтеграцією української ГТС в європейський ринок.

Як повідомлялося, Баррозу під час спільної прес-конференції з Ющенком заявив, що Європа зацікавлена в об'єднанні українських та європейських електричних та енергетичних систем, а також привітав позицію Ющенка щодо необхідності виконання українсько-російських газових контрактів.

Нагадаємо, згідно із результатами дослідження, яке проводилось з 10 по 16 січня, близько чверті українців вважають, що Росія в газовому конфлікті домагалася контролю над українською газотранспортною системою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь