Переключиться на мобильную версию

Кабмін затвердив порядок рефінансування банків

Назад к разделу Финансы
На сьогоднішньому засіданні уряду було затверджено план рефінансування банків. Погоджувати дії Кабміну і НБУ в цьому питанні буде Олександр Турчинов.
Турчинов погоджуватиме рефінансування НБУ
Турчинов погоджуватиме рефінансування НБУ
tymoshenko.com.ua

"Затверджено спільну постанову Національного банку та уряду щодо механізму, порядку здійснення операцій із рефінансування банків", - заявив міністр юстиції Микола Оніщук.

Він підкреслив, що відповідний порядок вимагає узгодження НБУ і Кабміну рефінансування банків, за винятком короткострокових кредитів (до 14 днів).

Оніщук зазначив, що НБУ координуватиме з Кабміном виключно порядок рефінансування банків, і уряд не братиме участі в інших рішеннях НБУ.

За словами першого заступника голови НБУ Анатолія Шаповалова, значних змін в рефінансуванні банків не відбудеться. Просто на засіданнях НБУ, де розглядатимуться конкретні питання рефінансування, буде присутній представник уряду. При цьому, як заявив Шаповалов, представник Кабміну матиме право в письмовому вигляді викласти свою згоду або незгоду із рішенням НБУ.

Згідно із рішенням уряду, погоджувати рефінансування НБУ буде перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

Водночас, участь Кабміну в процесі рефінансування було піддано критиці з боку Секретаріату Президента. Перший заступник голови Секретаріату Олександр Шлапак назвав абсурдною норму держбюджету, яка зобов'язує НБУ погоджувати рефінансування банків із урядом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь