Переключиться на мобильную версию

Wizz Air Україна планує відкрити рейси у Бельгію, Голландію, Італію та Росію

Назад к разделу Финансы
Перша Low-Cost компанія Wizz Air Україна планує відкрити влітку 2009 року рейс Сімферополь-Москва та розпочати польоти із Києва до Брюсселя (Бельгія), Ейндховену (Голландія), Мілану (Італія), Риму (Італія).
Незабаром з’являться нові рейси
Незабаром з’являться нові рейси
aviationexplorer.com
"Є нові напрями, які ми хочемо обов'язково відкрити. Ми вже отримали призначення від української авіавлади на маршрут Сімферополь-Москва, зараз працюємо із російською владою, будемо подавати пакет документів. Дуже хочемо влітку започаткувати польоти із Києва до Брюсселя (аеропорт Шарлеруа) та Ейндховену (Голландія). Ми розглядаємо також Італію - це аеропорт Бергамо, який розташований поряд із Міланом, і польоти в один із двох аеропортів Риму", - повідомила член ради директорів Wizz Air Україна Наталія Казмер.

Вона зазначила, що пакети документів на польоти за відповідними напрямками уже подані до Державіаадміністрації. Крім того, Казмер також зазначила, що великих змін у мережі внутрішніх польотів не передбачено.

"Airbus 320 - це великий літак, у ролі таксі ми працювати не можемо. Нам потрібні такі ринки, і всередині країни теж, які забезпечували б нам великі обсяги, тому літати ми можемо тільки у великі регіональні центри - Львів, Сімферополь, Донецьк, Дніпропетровськ ", - говорить член ради директорів Wizz Air Україна.

Казмер також наголосила, що в одні міста у компанії є можливість літати, в інші ні, із різних причин.

"Тому я не думаю, що буде велика зміна у мережі наших внутрішніх перевезень", - зазначила вона.

За її словами, компанія хоч і має призначення на польоти до Тбілісі (Грузія), проте поки що не планує туди літати через недостатні потенційні обсяги перевезень.

Wizz Air Україна здійснює рейси у дев'яти напрямах, із них шість - міжнародні, які вона почала здійснювати із початку 2009 року, і три - внутрішні (із липня 2008 року).
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь