Переключиться на мобильную версию

Кияни заборгували за комунальні послуги півмільярда гривень

Київська міська державна адміністрація заявляє про заборгованість громадян за спожиті комунальні послуги в розмірі 491 млн гривень.
Злісних неплатників налічується 11 тисяч квартир
Злісних неплатників налічується 11 тисяч квартир
Корреспондент.net

Як повідомив начальник Головного управління житлового господарства Володимир Стороженко, заборгованість на 1 вересня не тільки населення, але і житлових організацій, орендарів, борги бюджету та інше складає 976 млн гривень.

"Рівень розрахунків сьогодні такий: у нас є великі борги житлових організацій за спожиту теплову енергію, газопостачання, водовідведення. Наприклад заборгованість на 1 січня була 961 млн, на 1 вересня - 976 млн гривень. З чого вона складається: заборгованість населення за спожиті комунальні послуги становить 491 млн гривень, заборгованість орендарів - 205 млн, заборгованість бюджету з наданих пільг та субсидій - 21 млн, різниця в тарифах - 257 млн ​​гривень", - розповів Стороженко.

Чиновник також відзначив, що житловим організаціям вручено 186 тисяч попереджень на 329 тисяч гривень, оформлено 5900 позовних заяв на 41 млн гривень, укладено 3 200 угод з боржниками на суму 13,3 млн гривень.

Стороженко також відзначив, що при цьому злісних неплатників налічується 11 тисяч квартир, а їх заборгованість складає 192 млн гривень.

У свою чергу, голова КМДА Олександр Попов доручив главам районів розібратися з ситуацією з боржниками, доручивши відвідати всі квартири, особисто переговорити з людьми і з'ясувати причини, з яких вони не оплачують послуги.

"Що стосується боргів. Я впевнений, що всі тисячі квартир представники ЖЕКів повинні обійти і поговорити з людьми. Може, хтось потребує допомоги. Я доручаю головам районів організувати з комунальними підприємствами цю роботу, але з усіма боржниками потрібно переговорити. Дайте доручення майстрам , які працюють в ЖЕКах, але потрібно по-людськи до цього підійти", - сказав Попов.

Також Попов зазначив, що якщо людина просто не платить, бо не хоче, то в таких випадках необхідно залучати правоохоронні органи.

Як повідомлялося, в червні Верховна Рада додатково виділила Києву 1,5 млрд гривень на реформування житлово-комунального господарства в 2011 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь