Переключиться на мобильную версию

Кіоски з пресою в київському метро можуть прибрати 1 жовтня

Кіоски з газетами та журналами в київському метро влада планує демонтувати вже з 1 жовтня.
За словами продавців, договори на торгівлю дійсні до початку жовтня
За словами продавців, договори на торгівлю дійсні до початку жовтня
Фото газети Сегодня

Як пише газета Сегодня, розповсюджувачі преси кажуть, що їм повідомили: договори на торгівлю дійсні лише до початку наступного місяця.

"В метро нам сказали, що підставою для цього є розпорядження голови КМДА Олександра Попова, яким відмінено дію порядку розміщення пересувних об'єктів торгівлі в метро", - сказав газеті один із продавців.

"Мабуть, їм треба вигнати пресу, щоб взяти інших, більш платоспроможних орендарів. Тільки за один день простою ми отримуємо збитки на кілька тисяч гривень. Багато хто тепер просто перестане читати газети, якщо доведеться по них іти кілька кілометрів", - кажуть торговці пресою.

У самому метро ситуацію не коментують. Учора всі, до кого ми додзвонилися, включаючи начальника метро, ​​під різними приводами не захотіли обговорювати тему. У мерії також не коментують ситуацію. Голова КМДА Олександр Попов сказав: "Будемо розбиратися, не хвилюйтеся".

Джерело в мерії сказало Сегодня, що насправді КМДА хоче розібратися з торгівлею в метро - встановити новий тариф за місце у підземці, а гроші від цього направити в бюджет.

"Така ситуація із пресою в метро склалася через недопрацювання в регуляторних актах, за зміни до яких ми голосували 13 вересня, але ситуацію виправимо. Газети однозначно будуть у метро, ​​на наступній сесії ми приймемо окреме рішення. З цього приводу ми завтра (сьогодні - ред.) зустрічаємося із представниками всіх провідних ЗМІ на фракції, щоб обговорити пропозиції ", - говорить голова фракції ПР у Київраді Олексій Омельяненко.

Як повідомлялося, у липні влада Києва планує демонтувати кіоски на вулиці Грушевського, Інститутській, Прорізній, Пушкінській, Червоноармійській, Саксаганського та бульварі Лесі Українки, біля станції метро Олімпійська та на Європейській площі.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь