Переключиться на мобильную версию

Газета Сегодня: Черновецький таємно подав на розлучення

Леонід Черновецький таємно подав на розлучення з Аліною Айвазовою. Про це газеті Сегодня розповіла дружина мера.
Айвазова має намір звернутися до адвоката Андрія Портнова
Айвазова має намір звернутися до адвоката Андрія Портнова
Фото газети Сегодня

"Я абсолютно випадково дізналася, що мене запрошують до суду 28 вересня. І виявляється, що його заява знаходиться із 25 серпня. Хоча моя секретар кожного дня ходила до суду і дізнавалася, чи є такий позов. Думаю, що він навмисне зробив саме так, він хотів розлучитися зі мною, щоб я не знала. А потім мені довелося б усе життя з ним судитися", - сказала Айвазова.

За її словами, сьогодні її секретар подасть заяву про перенесення засідання на інший час, оскільки Айвазова не може з'явитися до суду 28 вересня через недавно перенесену операцію. Як пише видання, Айвазова одночасно пред'явить Черновецькому майнові претензії.

Айвазова: Я абсолютно випадково дізналася, що мене запрошують до суду 28 вересня

"Звернуся у відомі адвокатські контори, найімовірніше, до Андрія Портнова. Моя мета - щоб спільне майно було розділене по-чесному, оскільки там є мій значний внесок", - заявила виданню дружина Черновецького.

Нагадаємо, що мер Києва Леонід Черновецький в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню ForUm зробив заяву, у якій пролив світло на свої стосунки з Оленою Савчук, яку ЗМІ ось уже кілька тижнів називають коханкою мера, а також розповів про свої стосунки із дружиною Аліною Айвазовою.

Як повідомлялося, газета Сегодня опублікувала інтерв'ю із дружиною Черновецького Аліною Айвазовою, у якому та, зокрема, сказала, що причиною подачі позову про розірвання шлюбу стало бажання підвищити рейтинг чоловіка. Водночас, за її словами, заява про розлучення була також пов'язана з тим, що їй стало відомо про зв'язок чоловіка з іншою жінкою.

15 серпня, стало відомо про те, що дружина Черновецького Аліна Айвазова подала на розлучення. 19 серпня Айвазова повідомила газеті Сегодня про рішення найближчим часом забрати із суду заяву про розлучення з Леонідом Черновецьким.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь