Переключиться на мобильную версию

Директор київського зоопарку заявив, що 70/% тварин пережили свій біологічний вік

Директор київського зоопарку Олексій Толстоухов розповів в інтерв'ю газеті Комсомольская правда в Украине, що тварини у звіринці масово вмирають, оскільки більшість із.
Колекція Київського зоопарку на 70% складається із тварин, які пережили свій біологічний вік - директор зоопарку
Колекція Київського зоопарку на 70% складається із тварин, які пережили свій біологічний вік - директор зоопарку
Фото Таїсії Стеценко, Корреспондент.net

"Колекція Київського зоопарку на 70% складається із тварин, які пережили свій біологічний вік. Для того щоб оновити колекцію, потрібні роки", - сказав у своєму інтерв'ю Толстоухов.

Наприклад, носоріг Тревозі зараз 48 років, а живуть вони близько 45 років. Самці бегемота Бресті 54 роки, а біоресурс цієї тварини - 50 років.

Як пише видання, сказати, у якому зараз стані тварини, не можна, тому що, щоб зробити всі аналізи, цим тваринам потрібно ввести наркоз, а це дуже небезпечно через їхній вік, зазначив Толстоухов. Крім того, у зоопарку немає необхідних ліків.

"Колись давно ми отримали дозвіл на разове завезення препаратів для анестезії диких тварин. Вони вже закінчилися. В Україні ці препарати не ліцензовані. Зараз ведемо роботу, щоб отримати пакет документів для разового завезення цих препаратів. Один наркоз для великої тварини коштує $ 500" , - зазначив Толстоухов.

Толстоухов також повідомив, що днями повністю одужав жираф. Протягом останніх п'яти років у нього були проблеми із шлунково-кишковим трактом.

У зоопарку визнали, що вольєри для найбільших тварин не відповідають нормам утримання. Але заявили, що переводити їх у більші приміщення небезпечно через можливе стресу. За словами Толстоухова, на сьогодні в зоопарку відповідають стандартам тільки вольєри для ведмедів і тигрів, пише газета.

Нагадаємо, що комісія міжнародних фахівців із вивчення стану Київського зоопарку, яку очолює віце-президент Євразійської регіональної асоціації зоопарків та акваріумів (EARAZA), заступник директора із зоологічної частині Талліннського зоопарку Володимир Франштейн, відзначила позитивні тенденції у розвитку звіринця протягом останнього року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь