Переключиться на мобильную версию

У Києві пройде ярмарок органічних продуктів

Наступної суботи, 8 жовтня, на Контрактовій площі з 10:00 до 16:00 пройде ярмарок органічних продуктів харчування.
Кияни зможуть придбати сертифіковані продукти українського походження
Кияни зможуть придбати сертифіковані продукти українського походження
АР

Кияни отримають можливість придбати справжні сертифіковані продукти українського походження.

Органічні продукти не містять залишків пестицидів, мінеральних добрив, ГМО, консервантів і барвників. Їх збирають повністю дозрілими, це покращує смак, текстуру і аромат продуктів.

"Достатньо з'їсти невелику кількість таких овочів, круп, фруктів чи м'яса для того, щоб отримати добову норму поживних речовин. Тварини в органічних господарствах утримуються вільно, мають достатньо місця для вигулу і споживають виключно органічні корми. Крім того, їх не годують антибіотиками. Кожен вид продукції буде мати спеціальний сертифікат, що засвідчує статус продукції і означає, що господарство ретельно виконало всі умови стандартів і успішно пройшло процес сертифікації ", - йдеться в повідомленні.

Ярмарок буде проходити у Києві вдруге. Він покликаний привернути увагу людей до важливості здорового харчування, вчить відповідально ставитися до вибору продуктів, враховуючи їх безпеку і цінність у споживанні.

Для дітей на ярмарку діятиме майданчик з танцями, іграми, конкурсами та майстер-класами з гончарства, ліплення пташок з тіста і розфарбовування еко-сумок. Гості ярмарку зможуть на місці покуштувати органічної каші і потанцювати.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь