Переключиться на мобильную версию

До наступної зими київська влада закупить снігоплавильні машини

До наступної зими місто закупить мобільні снігоплавильні машини, які дозволяють швидко та екологічно чисто розтоплювати зібраний сніг фактично у будь-якій частині міста.
Від початку зими з вулиць Києва вивезли майже 200 тисяч тонн снігу
Від початку зими з вулиць Києва вивезли майже 200 тисяч тонн снігу
Фото Таїсії Стеценко, Корреспондент.net

Про це заявив сьогодні голова КМДА Олександр Попов.

"Імпортна снігоплавильна техніка дорога, а апарат 120/Д, який виробляється у Харкові, є практично повним аналогом, лише коштує у два рази дешевше - близько двох мільйонів гривень. Під час підготовки до наступного зимового сезону ми обов'язково купимо дві-три такі машини , щоб перевірити їхню ефективність в умовах міста. Але вже зараз переваги використання такої техніки очевидні. Зокрема, снігоплавильні машини можна встановлювати в тих місцях, де вивезення снігу утруднене - наприклад, у центрі міста", - розповів Попов.

Такі машини постійно працюють у Харкові. Як розповів Роман Рівненський, заступник директора компанії-виробника снігоплавильних машин, один такий агрегат переробляє на годину близько 150 кубометрів снігу.

"У снігоплавильної машини чимало переваг. Зокрема, вона розвантажує місто від пробок, які створюють на дорогах громіздкі КАМАЗи, що вивозять сніг за межі міста. Відповідно, заощаджується паливо. Нарешті, вона повністю екологічна - перед потраплянням у каналізаційний колектор вода проходить очищення", - розповів Ровенський.

Термін експлуатації такої машини - 10 років, обслуговувати її може одна людина. 120/Д розрахований на 12 годин автономної роботи. Для того, щоб ефективно очищати місто від снігу, необхідно 20-30 таких машин.

Як повідомлялося, від початку зими зі столичних вулиць вивезли 181 тисячу тонн снігу.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь