Переключиться на мобильную версию

Проект Київ-Сіті буде представлений на найбільшій виставці в Каннах

Проект Київ-Сіті буде представлений на найбільшій міжнародній виставці з нерухомості MIPIM, яка проходить у Каннах.
Проект Київ-Сіті представлять у Каннах
Проект Київ-Сіті представлять у Каннах
kievskaya.com.ua
Як повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, пропонується створення ділового мікрорайону, що поєднує сучасні технології з можливістю працювати і жити в одному місці. Влада впевнена, що таким чином можна значно скоротити відстань, яку повинні долати кияни між місцем роботи і житлом.

"Згідно з проектом Генплану Києва до 2025 року, одна з найгостріших проблем розвитку міста - це диспропорція між розселенням і місцем роботи. На лівому березі сьогодні офіційно проживає 36,2% населення столиці, а робочих місць - тільки 19,7%. Внаслідок щоденна міграція киян до місця роботи викликає наднормативні навантаження на мости, магістралі й громадський транспорт. Будівництво Київ-Сіті на Осокорках-Північних дозволить значно знизити це навантаження", - зазначив Крамаренко.

Як відомо, проект Київ-Сіті передбачає створення сучасної бізнес-зони далеко від історичного центру столиці, щоб наблизити робочі місця до спальних масивів. Передбачається, що Київ-Сіті дозволить створити 30 тисяч нових робочих місць. Для реалізації першого проекту планується залучити іноземні інвестиції в сумі від 0,25 до 1,25 млрд доларів.

Влада Києва впевнена, що цей проект дозволить розвантажити центральну частину міста. Крім того, місто заробить за рахунок продажу землі та отриманих грошових коштів на розвиток інфраструктури, які складають близько 10% від вартості проекту. Зараз це близько 500 тисяч квадратних метрів офісних, торгових і житлових приміщень.

***

MIPIM - провідна європейська інвестиційна виставка комерційного будівництва. Вона щорічно збирає понад 17 тисяч ключових гравців ринку нерухомості.
Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь