Переключиться на мобильную версию

У Києві відкриють новий хоспіс

У Києві на базі міського геріатричного пансіонату з'явиться хоспіс на 20 місць та відділення тимчасового перебування людей похилого віку, повідомила директор інтернату Антоніна Урбановська.

"Ми вийшли з ініціативою до Київської міської державної адміністрації. Оскільки у нас не заповнені всі місця у пансіонаті, ми б хотіли відкрити хоспіс", - заявила вона журналістам у середу в Києві, зазначивши, що керівництво КМДА підтримало цю ініціативу.

За словами директора пансіонату, уже є проектна документація зі створенню хоспісу, а 25-го березня буде проведено тендер.

"Я думаю десь до вересня місяця у нас цей хоспіс буде відкритий", - заявила Урбановська.

Хоспісне відділення геріатричного пансіонату буде розраховане на 20 місць.

Вона також повідомила, що з міського бюджету на створення хоспісу при пансіонаті буде виділено 740 тис грн.

"Кошти будуть нам виділені. Питання в цьому немає", - переконана Урбановська.

Вона також розповіла, що у нинішньому році заплановане відкриття першої черги хоспісу на 20 місць, у планах відкриття другого хоспісного відділення у майбутньому році.

"Якщо в будинку-інтернаті на 30 підопічних одна медсестра, то у хоспісі на 17 підопічних буде 3 санітарки, 3 медсестри цілодобово та двоє лікарів", - пояснила директор пансіонату.

Водночас вона підкреслила: "У Києві на тримільйонне місто усього є два хоспіси".

Крім того, до 1-го червня у Київському геріатричному пансіонаті з'явиться відділення тимчасового перебування людей похилого віку. Передбачається, що підопічні зможуть там перебувати до трьох місяців, а після цього родичі зможуть забирати їх додому.

За словами Урбановської, передбачається спрощена процедура оформлення людей на тимчасове перебування у пансіонаті порівняно з тією, яка передбачена для поселення літніх людей у заклад на постійній основі.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь