Переключиться на мобильную версию

В Україні пройшли зйомки фільму Під електричними хмарами

Назад к разделу Шоу-Biz
В Україні завершилися зйомки фільму російського кінорежисера Олексія Германа-молодшого Під електричними хмарами.
В Україні пройшли зйомки фільму Під електричними хмарами
В Україні пройшли зйомки фільму Під електричними хмарами
comments.ua

Протягом місяця зйомки проходили в Одесі, Дніпропетровську і Харкові. Далі зйомки продовжаться в Росії.

Картина складається з шести новел, які розповідають історії про великі і маленькі міста, багатство і бідність, різні покоління, виховані на Федорі Достоєвському і продукції Apple. Критики вже називають проект некомерційним, проте режисер і сценарист фільму Олексій Герман-молодший не квапиться відносити його до арт-хаусу, повідомляють Комментарии

"Зйомки були непростими. На початку процесу ми всі довго налаштовувалися. Але в результаті ми залишилися задоволені результатом спільної роботи. Це чудовий приклад взаємодії кінематографій України і Росії", - зазначив Герман-молодший.

З українського боку над проектом працювало близько 80 осіб. Серед них - молоді українські актори Віра Климовецька, Ігор Мирошниченко, Вікторія Варлей, а також один з кращих українських операторів Сергій Михальчук.

Учасники проекту зазначають, що на сьогоднішній день копродукція - один з ключових механізмів розвитку національного кінематографа. За словами українського продюсера Єгора Олесова, Під електричними хмарами – "це колосальний досвід співпраці між двома державами".

"Дуже важливо, що в рамках проекту було задіяно максимальну кількість українських професіоналів. Упевнений, цей проект стане значним кроком у розвитку сучасного українського кіно", - зазначив він.

На думку глави Української кіно-асоціації Дениса Ржавського, копродукція дозволяє підтримувати напружений знімальний процес. Крім того, спільне виробництво в рази розширює аудиторію фільму.

"Існуюча кількість кінозалів в Україні не дозволяє окупитися жодному фільму, який виходить лише на нашому ринку. Копродукція розширює можливості і допомагає кіно стати вигідним бізнесом, дозволяє знімати більше і краще. До того ж Україна голосно заявляє про себе на міжнародній арені, а це ще один плюс до іміджу держави", - вважає Ржавський.

Над картиною Під електричними хмарами працюють російська кінокомпанія Метра Фільмз, українська Лінкед Філмз при фінансовій підтримці Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури Росії. Завершити картину планується до кінця 2012 року.

Нагадаємо, що фільм молодого російського кінорежисера Олексія Германа-молодшого - Під електричними хмарами увійшов у список 37 кінопроектів, які повинні були отримати фінансову підтримку Державного агентства України з питань кіно.

Проекти відбиралися відразу по трьох критеріях: режисерські дебютні роботи, фільми соціальної тематики і картини спеціального виробництва для участі України в європейській програмі спільної продукції.

Фільм Олексія Германа-молодшого Під електричними хмарами став єдиним у списку російським проектом. Проект також раніше отримав субсидії від міністерства культури Росії.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь