Переключиться на мобильную версию

На Каннському кінофестивалі працюватиме Український павільйон

Назад к разделу Шоу-Biz
На кіноринку 66-го Каннського кінофестивалю вшосте працюватиме Український павільйон.
Українсько-нігерійський фільм Легка, як пір'їнка покажуть у Каннах
Українсько-нігерійський фільм Легка, як пір'їнка покажуть у Каннах
kinopoisk.ru

"Вшосте на Каннському кінофестивалі працюватиме Український національний павільйон, який представлятиме Державне агентство України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка. Програмою заплановано величезну кількість зустрічей з представниками світової кіноіндустрії, різних міжнародних фестивалів", - зазначив генеральний директор МКФ Молодість Андрій Халпахчі на прес-конференції в Києві.

Блоги:  Сім із двадцяти. Огляд основної програми Каннського кінофестивалю. Блог Юлії Мак-Гаффі на Корреспондент.net

В основному конкурсі кінофестивалю українські фільми не представлені, але в одній з офіційних програм форуму - Short Film Corner - відбудеться показ 12 короткометражок.

Україна також цього року буде представлена ​​в ринковому показі фільмом Легка, як пір'їнка Андрія Рожена.

"Фільм у рамках кіноринку буде показаний 21 травня. А в Україні, можливо, на Одеському кінофестивалі", - зазначив продюсер стрічки Михайло Мальцев.

Легка, як пір'їнка стала першою стрічкою, знятою Україною у співпраці з Нігерією. В основі сюжету стрічки історія молодої нігерійської дівчини Шаде - студентки Київського медінституту, яка мріє про кар'єру співачки.

На українському стенді у Каннах відбудеться презентація 11 проектів, які тепер перебувають на стадії розробки. У рамках роботи стенду будуть презентовані два українські МКФ - Молодість та Одеський, відбудуться також поточні презентації проектів, які перебувають на фінальній стадії виробництва.

Як зазначив заступник генерального директора Національного центру Довженка Іван Козленко, проект фінансується у рівноправному партнерстві.

"Бюджет Українського павільйону однаково представлений державними та недержавними установами і становить близько 800 тисяч гривень", - сказав він.

Сьогодні ввечері, 15 травня, відкривається 66-й Каннський міжнародний фестиваль.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь