Переключиться на мобильную версию

Німі фільми Хічкока стали спадщиною ЮНЕСКО

Назад к разделу Шоу-Biz
До списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО включила дев'ять німих фільмів Альфреда Хічкока, повідомляється на сайті організації.
Кадр з фільму Сад насолод
Кадр з фільму Сад насолод
kinopoisk.ru

У список увійшли німі фільми, які Хічкок зняв з 1925 по 1929 роки. Серед цих картин - мелодрама Сад насолод (режисерський дебют Хічкока), комедія Шампанське, а також трилери Ринг і Шантаж.

"У ранніх фільмах Хічкока вже помітно багато характерних для нього мотивів і маній",- пояснили в ЮНЕСКО особливість кінострічок режисера.

Всі включені в список фільми були відновлені і місяцем раніше представлені Британським інститутом кіно на відкритому показі в Нью-Йорку.

Співробітники архіву інституту відновили оригінальні плівки всіх німих фільмів Хічкока, за винятком трилера Гірський орел 1927 року, оригінал якого вважається загубленим.

Крім цього, хронометраж деяких фільмів, зокрема, Саду насолод, був збільшений за рахунок знайденого матеріалу.

На роботу з відновлення були витрачені три мільйони доларів, які Британський інститут кіно отримав від приватних фондів і фізичних осіб.

Альфред Хічкок зняв свій дебютний фільм у 1925 році у віці 26 років. До цього він безуспішно намагався зняти два інших фільми, кілька років працюючи фотографом та оформлювачем титрів для кіностудій. Загалом Хічкок зняв десять німих фільмів, для останнього з яких - Шантаж 1929 року - він зробив окрему версію зі звуком.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь