Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура РФ почала розслідування обставин смерті балерини Ольги Лепешинської

Назад к разделу Шоу-Biz
Генеральна прокуратура Росії організувала перевірку, пов'язану з питаннями спадкування майна знаменитої балерини Ольги Лепешинської, яка загинула за загадкових обставин у грудні 2008 року.
Ольга Лепешинська померла за загадкових обставин
Ольга Лепешинська померла за загадкових обставин
Вікіпедія

Слідчі органи з'ясовують, яким чином всі заощадження балерини, колекція картин і квартира опинилися в руках певного подружжя Борульник.

З проханням перевірити обставини, пов'язані з передачею громадянам у спадок майна Лепешинської в Генеральну прокуратуру Росії звернулися співробітники Центрального будинку працівників мистецтва.

"У зв'язку з цим прокуратурі Москви доручено провести перевірку у відповідності з законом", - повідомила Інтерфаксу в понеділок офіційний представник Генпрокуратури Марина Гриднєва.

За її словами, про результати перевірки заявників поінформують у встановлений законом термін.

Нагадаємо, знаменита балерина Ольга Лепешинська померла 20 грудня 2008 року в 92-річному віці.

Останні роки балерина хворіла і жила сама у своїй великій квартирі на Тверській-Ямській вулиці Москви. Разом з нею понад 50 років проживала її економка і подруга Аріадна Москаленко - Рита. Однак незадовго до смерті літніх жінок у їхньому домі з'явився якийсь В'ячеслав Борульник, повідомляє телеканал Вести.

Уже через півроку після знайомства з балериною сім'я Борульник отримала дарчу на квартиру Лепешинської, а 5 лютого 2008 року вони юридично стали власниками квартири на Тверській.

Борульник і його дружина Світлана замінили двері, ізолювали від друзів Лепешинську і Москаленко, яка, як з'ясувалося, мала довіреність, а отже, й можливість розпоряджатися всіма грошима балерини. Незабаром Москаленко за дивних обставин померла.

Її за розпорядженням Борульника кремували. Але Борульник не ховав урну з прахом. Невдовзі померла і сама балерина. Її також кремували і двох жінок поховали в одній могилі на Введенському кладовищі.

Зустрітися зі знімальною групою програми Вести недели В'ячеслав Борульник відмовився, мотивуючи це тим, що довгий час працював у зовнішній розвідці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь