Переключиться на мобильную версию

Деміен Херст пожертвував картину Фонду Пінчука

Назад к разделу Шоу-Biz
Один з найдорожчих художників у світі Деміен Херст пожертвував свою картину Фонду Віктора Пінчука. Отримані від продажу полотна 300 000 фунтів стерлінгів підуть на благодійність.
Полотно Деміена Херста Темні Дні
Полотно Деміена Херста Темні Дні
Фото надане Фондом Віктора Пінчука
Про це повідомили Корреспондент.net у Фонді Віктора Пінчука.

Роботу Темні дні (Dark Days) Херст створив у 2008 році. 5 лютого 2009 року стрічку продали на аукціоні Sotheby's за 300 000 фунтів стерлінгів.

Ці кошти будуть спрямовані на реалізацію програми допомоги новонародженим Колиски Надії Фонду Віктора Пінчука.

"Я дуже задоволений результатами аукціону і це чудово, що в наші дні люди продовжують купувати роботи художників. Але особливо важливо, що в цей складний час отримана допомога може бути спрямована на такий важливий проект, як Колиска надії, програму, яка бореться з дитячою смертністю в Україні ", - зазначив Деміен Херст.

Він підкреслив, що благодійністю дуже легко займатися в успішні часи, "але всупереч поглядам більшості людей, набагато важливіше продовжувати займатися благодійністю в часи фінансової кризи".

За словами Віктора Пінчука, Херст сам вибрав програму, в якій він братиме участь.

"І я радий, що наші погляди на пріоритети благодійності, на те, що є першочерговим, збігаються. Право на життя для маленької людини - це те, за що варто боротися. І тепер ми боремося разом. У цьому випадку мистецтво рятує світ не в переносному, а в прямому значенні", - зазначив Пінчук.

Нагадаємо, минулого року Віктор Пінчук придбав кілька робіт Деміена Херста. Крім того, бізнесмен і меценат двічі привозив Херста в Україну - у 2007 році художник брав участь у виставці Reflection у PinchukArtCentre, а в червні 2008 року - приєднався до акції Час бути разом на концерті Пола МакКартні в Києві.

Зазначимо, що Деміен Херст очолив щорічний рейтинг 100 найбільш впливових людей у світі сучасного мистецтва, до якого також потрапив Віктор Пінчук.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь